MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 7383198
nr 738 3198
Fåtöljer
1 par, 60-tal, läder
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
850 kr
måndag 30 januari 2012
kl 19:50:30
500 kr
600 kr
600 kr
650 kr
800 kr